Smart TV Nasil İPTV İzleyebilirim

Smart TV Nasil İPTV İzleyebilirim

Smart tv de iptv seyretmek aslında çok basit televizyonunuz sadece smart olması yeterli olması yeterlidir. Smart tv de ücretli ve ücretsiz programlar vardır. İlk olarak ücretsiz programları sizlere anlatmaya çalışayım

1.SS İPTV

2.OttPlayer

SS İPTV Smart Tv Uygulaması

SS İptv ücretsiz bir uygulama, Samsung, LG veya Android Smart TV’de çevrimiçi TV izlemenizi sağlar. Bununla birlikte, bunun için Samsung televizyonları gibi bazı ayarlamalar yapılması gerekebilir. Bu nedenle, TV ayarlarına girmeli, Smart Hub’dan Samsung Smart TV hesabına giriş yapmalı ve geliştirici ya da geliştiriciyi seçmeliyiz.

Samsung’da bir geliştirici kullanıcısı olarak belirledikten sonra, uygulamalar bölümüne gidiyoruz, kendimizden birine yerleştirip yaklaşık 5 saniye boyunca uzaktan kumandadaki orta düğmeye veya OK düğmesine basıyoruz. Gizli menüyü alana kadar.

Ardından yeni bir ip veya ip ayarı yapılandırın ve 91.122.100.196’yı ayarlayın. Bazı modellerde, IP’yi yapılandırmak için geliştirme bulacağız ve yapmamız gereken kullanıcı SSiPTV uygulamalarını senkronize etme seçeneğini tıklamaktır. Her şeyin düzgün çalışması için TV’yi kapatıp açmamız gerekebilir.

SS İPTV Nasıl Kurulum Yapılır

SS iptv aslında çok basit bir kurulumu yapılan bir programdır. Programı tvnize kurduktan sonra

aplicaciones IPTV

Karşınıza bu ekran çıkacak yukarıda ayar butonu var settings icon aesthetic - Google Search in 2020 | Image, Icon, Aesthetic giriş yapım karşınız Get Code yazan bir menü var bir sefer üzerine tıkladığınızda si ze anlık kod oluşturacak bu kodu https://ss-iptv.com/en/users/playlist uygulamanın web sitesine girerek Enter Connection alanına giriş yaparak Aşağıda resimde belirtilen yer

Firmamızdan tarafımdan size bir adet m3u link adresi verilmekte olup Talep etmeniz durumunda sizin için ekleyerek programı tekrardan başlatıp kanalları izlemeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir