İPTV SATIN ALMA

GERMANY4K İPTV

SMART İPTV PAKETLERİMİZ

Test Yayın

Test Yayın M3u link veremiyoruz.

00.0 /2 Saat

8000+ Kanal
SD, HD & FHD Kanal
Android , PC & Smart Tv
M3U MAG Enigma2 Destek
Spor Kanalları
Sinema Kanalları
Belgesel Kanalları
VOD Film Kanallar
24/7 Support

Enterprise Paket

49.99 /6 Aylık

8000+ Kanal
SD, HD & FHD Kanal
Android , PC & Smart Tv
M3U MAG Enigma2 Destek
Spor Kanalları
Sinema Kanalları
Belgesel Kanalları
VOD Film Kanallar
24/7 Support

Professional Paket

Germany İPTV

69.99 / 12 Aylık

8000+ Kanal
SD, HD & FHD Kanal
Android , PC & Smart Tv
M3U MAG Enigma2 Destek
Spor Kanalları
Sinema Kanalları
Belgesel Kanalları
VOD Film Kanallar
24/7 Support

İPTV SATIN AL

Satin almak istediğiniz paketi whatsapp destek hattımıza yazınız hemen satin alabilirsiniz

Ödeme işlemi yaptıktan sonra 5 dk içinde aktifleşmektedir.

Paypal ve Bank ile ödeme yapabilirsiniz.

İptv Satın Al,İptv Satış

Germany4kiptv ile iptv paketlerimiz den iptv satın alma yaparak Televizyon izlemeyi internet üzerinde gezinmek gibi bir hale getiren iptv, sıradan televizyon kanallarında sizlere dayatılan programlar yerine, istediğiniz zaman istediğiniz programları izlemenize imkan tanıyor.
İzlemek istediğiniz ülke ve programı seçebileceğiniz iptv, hizmet sunmak için internet teknolojisini kullanıyor. IPTV ( internet protokol televizyonu) nasıl çalışır, avantajları nelerdir ve nasıl satın alınır gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

İPTV Nasıl Çalışır?

Konutunuzda bir çatı anteni, çanak anten, ya da fiber optik kablo sayesinde aldığınız televizyon yayını hizmetini, televizyon sinyalleri yerine internet sinyalleri sayesinde video akışı olarak televizyon ya da bilgisayarınıza alabilirsiniz. Kısacası internet üzerinden izlediğiniz ya da aynı anda oynatabildiğiniz videoları izleme mantığı ile aynı şekilde çalışmaktadır.)
Bu tür yayınları izleyebilmeniz için 10 Mbps altındaki internet hızı bağlantıları yeterli olmayacaktır. Bu yayınları sağlıklı, donmadan ve net bir şekilde izleyebilmeniz için 10 mbps ile 1000 mbps arasında bir internet bağlantısı hızına ihtiyacınız vardır.
İnternet sinyalleri sayesinde konutunuza ulaşacak olan TV sinyalleri bilgisayarınıza ya da bir kuytu sayesinde dönüştürülerek televizyonunuza aktarılmaktadır.


En iyi IPTV Hizmeti


Germany4kiptv Almanya ve Hollanda merkezli olarak kurulmuş bir firmadır ve ilerleyen zaman içerisinde teknoloji ve hizmetlerini geliştirerek dünya geneline iptv satış hizmeti vermeye devam etmektedir. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veren firma dünya geneline yayılmış hizmetleri ile en iyi iptv servis sağlayıcıların başında geliyor.

 Germany4kiptv tüm dünya dillerinde başarı ile müşterilerine hizmet veriyor. İptv satın al başlığı altında hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların birçoğunda kanal azlığı ve yayın kalitesinde sorun yaşanmaktadır.


Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için iptv satış hizmeti veren firmayı dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekmektedir.


%100 kalite garantisi ile 30000’den fazla müşteriye hizmet veren firma iptv satın al sloganı ile hizmet veren birçok firma için standartları belirleyici bir firma olarak hizmet sunuyor.


İPTV Kanallar

Ulusal kanallar başta olmak üzere, spor kanalları, haber kanalları, belgesel kanalları ( Discovery Channel, Nat Geo Hd, Nat Geo People Hd, Discovery Showcase Hd,Discovery Science, Animal Planet, History Channel başta olmak üzere onlarca belgesel kanalı), sinema kanalları, müzik kanalları, çocuk kanalları, dini kanallar, radyo kanalları, güncellenen diziler ve diğer yabancı kanallar ile hizmet veriyor. Sektörde iptv satın al sloganı ile hizmet veren firmalar ile Germany4kiptv kanallarını karşılaştıracak olursanız zengin kanal listesi ile hizmet verildiğini göreceksiniz.

Donmayan IPTV

Kullanıcılarına donmayan IPTV sloganı ile hizmet veren Germany4kİPTV kanal kurulumu, kanalların düzenlenmesi ve kesintisiz bir şekilde yayın yapılması hizmetleri ile sürdürülebilir kalite anlayışı ile hizmet veriyor. 7 / 24 olarak kesintisiz hizmet veren firma müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor.