SET İPTV

Genel Bakış : 

Set İptv  yeni geliştirilmiş IPTV uygulamasıdır ve Samsung akıllı TV (Tizen OS) ve Android cihazlar (doğrudan indirme bağlantısı aracılığıyla) için kullanılabilir, Geliştirici web sitesi LG akıllı TV için uygulamanın Web işletim sistemi sürümünü en kısa sürede duyurdu.

SET IPTV’nin en önemli özellikleri:

  • IPTV aboneliğini kurmak kolay
  • Güçlü Video kodlayıcı
  • Hem m3u hem de Xtream bağlantısını destekleyin.

SET İPTV Kurulum

Not: Set IPTV, ilk kurulumun başlangıcında 7 günlük ücretsiz deneme sağlar. 7 Gün süre deneme süreniz bittiğinde Setiptv tek sefer mahsus ödeme yaparak sonsuza kadar aktif hale getirmek için 14.99 Euro ödemelidir. SET IPTV’nin etkinleştirilmesi uygulama geliştirici site adresini tıklayarak aktif edebilirsiniz : https://cms.manage-setiptv.com/act.app

Set İPTV M3u Link Olarak Ekleme

Televizyonunuza veya iptv set box kurduğunuz Set iptv uygulamasını bitirdikten sonra ilk açılısta sizin karşinıza mac kodu ile daha sonra bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan https://cms.manage-setiptv.com/set.app adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.

Daha sonra karşınıza çıkan web sayfasında mac kodunuzu eksiksiz ve yanlış olmayacak sekilde TV Mac kısmına ve firmamızdan satın aldığınız iptv paketlerden size iletilen m3u url linkını yapıştırdıktan sonra güvenlik işaretleyerek Send butonuna basınız. Set iptv programını tekrardan başlattıgınız takdirde tüm kanalları karşınıza gelecektir.İyi Seyirler.